Vélemények

Semmi sem tesz minket boldogabbá, mint az elégedett ügyfelek. Olvassa el bátran ügyfeleink tapasztalatait, mielőtt úgy dönt, hogy felhív minket

Karolina
Kata véleménye szerint Karolina:

Először beszéltem vele, de keresni fogom még.

Martina
Enyedi Csilla véleménye szerint Martina:

Martina egy végletekig kedves és segítőkész hölgy! Mikor elkezdtünk beszélgetni még teljes mértékben zaklatott volt a lelki világom. De hála a bátorító és pozitív szavainak a hívás végére megkönnyebbült a lelkem. Felszabadultabb lettem! Most várom, hogy beteljesüljön a jóslata, ami pozitív volt. Ajánlani tudom csak mindenkinek!

Barbara
Kitti véleménye szerint Barbara:

Mindenkinek ajánlom. Amit mond, az egytől egyig fedi a valóságot. Teljesen belelát mindenbe. Többször kerestem már és mindig segített. Amikor jósolt beleborzongtam, olyan voltam előtte mint egy nyitott könyv.

Krisztina
Oláh Renáta véleménye szerint Krisztina:

Nagyon sokat segített nekem és a páromnak is, sokkal nyugodtabb lett az életem.

Csilla
Helena véleménye szerint Csilla:

Köszönöm, hogy beszélgettem veled. Máskor is hívlak.

Ancsa
Szalai Krisztina véleménye szerint Ancsa:

Drága Ancsám! Köszönöm szépen a jóslatot. Sok mindent megtudtam. Köszönöm. Mirjam.

Martina
Szalai Krisztina véleménye szerint Martina:

Kedves Martina! Nagyon köszönöm a jóslást. Nagyon érdekes és hasznos volt. A tanácsokat megfogadom. Remélem, minden beválik. Majd elmondom Önnek. Üdvölettel és köszönettel: Mirjam

Barbara
Gábor véleménye szerint Barbara:

Nagyon szépen köszönöm neked az elmondottakat, ez valami hihetetlen ahogy beszéltél rólunk! Hihetetlen.

Krisztina
Friderika véleménye szerint Krisztina:

Egy nagyon jólelkű, őszinte embert ismerhettem meg Krisztina személyében. Nemcsak kiváló spirituális segítő, de az utazás során "nagylelkű barát" is. Aki újra akarja kezdeni az életét, szívből ajánlom, hogy vegye fel vele a kapcsolatot. Nekem bármit mondott, bejött eddig.

Csilla
Hajdu Gábor véleménye szerint Csilla:

Csilla egy nagyon fantasztikus hölgy, nagyon jól átlátja a jelenlegi helyzetet, és pontos jövőképet ad az eseményekkel kapcsolatosan, csak ajánlani tudom mindenkinek! Ezzel a hivatással született le ide a földre hogy embereken segítsen. A továbbiakban is igénybe fogom venni a tanácsadását!

Ancsa
Krisztina Szalai véleménye szerint Ancsa:

Ancsa egy tündéri, édes jósnő! Kitalál mindent. Még azt is észrevette, hogy van bennem némi jós-képesség. (Ezt már más jósnő is kérdezte. De mondtam, hogy: -Nem hiszen akkor nem kérdezgetnék. Ancsát csak ajánlani tudom mindenkinek. Szeretettel. Mirjam.

Barbara
Majci véleménye szerint Barbara:

Csak ajànlani tudom mindenkinek, segítőkész csaj :)

Krisztina
Zsófi véleménye szerint Krisztina:

Krisztina jósnővel többször is beszéltem az egészségi állapotomról, szerelmi életemről és a jövőről. Hihetetlen tudása van. Mindent elég tű pontosan mondott el. Én szívből ajánlom őt mindenkinek.

Csilla
Zsanett véleménye szerint Csilla:

Párkapcsolat miatt kerestem fel és rálátása a jelen helyzetemre, tűpontos volt! Egy rendkívüli tiszta szívű embert ismerhettem meg személyében, amiért hálás vagyok és máskor is csak őt keresem, mert minden amit mond, igaz! Szívből ajánlom!

Ancsa
Szalai Krisztina véleménye szerint Ancsa:

Kedves Ancsa! Mirjam vagyok. Sajnos, megszakadt a vonal, de mindenképp köszönöm a hasznos, jó tanácsait. 3 éve pereskedek egy házüggyel kapcsolatban, az ügyvéddel én tárgyalok, etc. Én is fizetem. Emellett, sajnos rengeteg vizsgálatra járok. nem vagyok egészséges. A kedvesem ezt is tudja - mástól - és még így is kellettem neki. (Idén januárban, majd még 2x, aztán semmi.) A Jós Csapatnál meg lehet nézni, hogy nézek ki 64 évesen. További jó munkát kívánok! Üdvözlettel: Mirjam.

Barbara
Katalin véleménye szerint Barbara:

Barbika hihetetlen érzékkel tud jósolni. Ezt nem lehet tanulni. Ösztönösen jön. Erre születni kell. Nagyon tehetséges.

Krisztina
Andrea véleménye szerint Krisztina:

Krisztina jösnővel már többször beszéltem a szerelmi életemmel kapcsolatban. Mindent nagyon pontosan lát, hihetetlen képességekkel rendelkezik. Amit mond, az be is következik és nagyon jól látja a helyzetet. A legjobb a mostaniak közül. Foglak még keresni. Köszönöm és szívből ajánlom mindenkinek!

Csilla
Anett véleménye szerint Csilla:

Csilla egy igazán jó látó és spirituálisan magasan fejlett hölgy. Mindent pontosan megválaszolt és segített nekem túljutni a nehézségeken, egy jobb és tisztább jövő érdekében . Csak hálás lehetek neki , amiért rávezetett a helyes útra! Köszönöm !!!

Barbara
Bihari Viktória véleménye szerint Barbara:

Csak ajánlani tudom, minden amit mond teljes mértékben fedi a valóságot.

Krisztina
Dávid véleménye szerint Krisztina:

Szakítottam a párommal és nagyon szomorú voltam. Felkerestem Krisztinát, aki mondta, hogy ne aggódjak, 1 héten belül visszakapom a páromat. Egy hét sem telt el és a párom valóban vissza jött hozzám. Krisztina nagyon boldog vagyok, köszönöm a segítséget.

06 16 777 333
Hívjon most!
AJÁNLAT