Vélemények

Semmi sem tesz minket boldogabbá, mint az elégedett ügyfelek. Olvassa el bátran ügyfeleink tapasztalatait, mielőtt úgy dönt, hogy felhív minket

Karolina
Eszter véleménye szerint Karolina:

A legjobb!!!

Barbara
Eszter véleménye szerint Barbara:

Mindenkinek csak ajánlani tudom. Minden amit mond, teljes mértékben fedi a valóságot. Döbbenetesen jól látja a dolgokat, erre tényleg születni kell. Köszönöm szépen a segítséget. Hívjátok bátran, ha egy igaz jósnőt kerestek.

Márti
Ágnes véleménye szerint Márti:

Olyan valóságos mondatokat mondott nagyon kedves hangon Márti. Nagyon igaz dolgokat. Még várnom kell egy kicsit az álmaim megvalósulására de nagyon igaz mondatok hangzottak el Márti részéről. Csak ajánlani tudom mindenkinek. Még keresni fogom, mert nagyon mélyen látó.

Krisztina
Kristof véleménye szerint Krisztina:

Krisztina azt mondta, sikerül a munkahelyre a felvétel és rá pár napra kaptam is a hívást, hogy valóban sikerült. Krisztina, nagyon hálás vagyok a segítségedért. Üdv Kristóf

Martina
Rozália Ruszoova véleménye szerint Martina:

Köszönöm szépen, hogy meghallgatja a problémáimat. 

Csilla
Bianka véleménye szerint Csilla:

Köszönöm szépen a segítséged, hálás vagyok! Sikerült a forgalmi vizsgám, egy angyal vagy, köszönöm, hogy beszélgethettem veled, máskor is keresni foglak.

Karolina
Erzsébet véleménye szerint Karolina:

Fantasztikus éleslátó, kedves, humánus tanácsadó. Visszajárok hozzá, mert bejött, amiket mondott maximálisan. Mindig segítőkész és készséges és sohasem éreztem lenézést, vagy ítéletet a hangjában. Bölcs látó. Mint a mesében a jó boszorkány. Tanácsot több oldalról lehet adni! Őszámomra mindig a világos oldalt képviseli! Csak ajánlani tudom! Öt csillagos jós.

Hajnal
Krizanta véleménye szerint Hajnal:

Cuki vagy Hajnalka, aranyos vagy és kedves. Puszi

Márti
Bogi véleménye szerint Márti:

Mártival több, mint 10 éve vagyunk barátok. Azóta rendszeresen kérem az útmutatását az életem minden területén. Sosem csalódtam benne, érdemes megfogadni a tanácsait.

Barbara
Kovács Alexandra véleménye szerint Barbara:

Barbara jósnő nagyon szépen köszönöm, először is hogy ennyit segített. Másodszor pedig mindenkinek ajánlom mert többször is beszéltem vele és sokszor volt hogy tényleg úgy volt. Jelenleg most várom hogy úgy történjen minden ahogy azt a kedves jósnő elmondta.. aranyból van Barbarának a szíve és ha vele beszélek meg nyugszik a lelkem kissé mert próbálom minden reményem bele vetni. Köszönöm szépen még egyszer. És sokszor gondolkodom hogy vajon mi vezetett ahoz hogy pont öt hívtam fel először..?! Talán az hogy őt találtam a legszimpatikusabbnak.. ❣ szóval csak bátran hívják fel, semmit nem veszít vele ...

Krisztina
Szilvia véleménye szerint Krisztina:

Krisztina jósnőként és léleklátóként nemcsak a kártyák üzeneteit tolmácsolja, hanem mélyebb lelki támogatást is nyújt azoknak, akik hozzá fordulnak. Az emberek sokszor elakadnak életük bizonyos pontjain, és ilyenkor egy hiteles, együttérző útmutatás hatalmas segítség lehet. Krisztina érzékenysége és tapasztalata révén nem csupán válaszokat ad, hanem erőt és önbizalmat is sugároz, hogy mindenki megtalálja a saját útját. Az, hogy mindig segít, azt mutatja, hogy valódi hivatástudattal és tiszta szívvel végzi a munkáját. Krisztinát mindenkinek szívből ajánlom mert egy tiszta szívű jó lelkű segítő akire mindig lehet számítani

Csilla
Péter véleménye szerint Csilla:

Szeretném megköszönni a tanácsaidat és segítségedet, egy igazi angyal vagy a földön. Maximális tudásoddal és alázatos hozzáállásoddal segítettél a jelenlegi gondjaim átértékeléseiben es a jövőm álakitasában. Hálásan köszönöm, keresni foglak!

Karolina
Ildi véleménye szerint Karolina:

Köszönöm a segítséget. Nagyon valóságos dolgokat mondott ami tényleg csak az én életemre igaz. Ezáltal a vele való beszélgetés során teljes képet kaptam a helyzetemről, a jövőmről, illetve konkrét tanácsot kaptam, hogy mit tegyek a céljaim eléréséhez. Óriási megnyugvás volt a beszélgetés. Hamarosan újra keresem.

Martina
István véleménye szerint Martina:

Kedves Martina, köszönöm szépen, hogy mindig türelemmel meghallgatsz, még ha sokszor nem is könnyű.

Márti
Lakatos Richard véleménye szerint Márti:

Legjobb jós, tisztán lát mindent és csak az igazat mondja, 1 éve ismerem és amit eddig mondot minden megvalósult, ajánlanám mindenkinek Mártikát.

Barbara
Ivett véleménye szerint Barbara:

A legkedvesebb, legédesebb és a legőszintébb aki meghallgat és segít ha padlón vagy és összeszed ... és csakis az igazat mondja !

Krisztina
Bettina Kovács véleménye szerint Krisztina:

Krisztina nagyszerű jósnő, aki pontos és igaz dolgokat mond. Az általa adott útmutatások mindig hitelesek és segítőkészek, mély megértéssel és empátiával fordul mindenki felé. Köszönöm Krisztina, kereslek még.

Csilla
Adrienn véleménye szerint Csilla:

Csillához munkahelyi, illetve szerelmi ügyben fordultam, kissé ugyan eléggé szkeptikusan.. Rövid időn belül tapasztaltam meg azt a féle tudását, intellektusát, ami nem csak humanitásból, hanem professzionizmusából fakad. Hajszál pontossággal "belelátott" a jelenlegi problémáimba, megoldásként a jövőre vonatkozó segítségként utat mutatott,- amiket be is fogok tartani. Hálásan köszönöm Neki, máskor is hívni fogom!

Martina
Szilvia véleménye szerint Martina:

Kedves Martina nagyon szépen köszönöm a jóslast. Nagyon szeretnék boldog lenni ezzel a fiatal emberrel. Erőt adott nekem, hogy vállaljam őt. Mert ő nem boldog, de igazán én sem. Erőt adott nekem, hogy újra önmagam legyek. Köszönöm a bíztató szavait.  Amit mondott és ajánlott, ígérem, megfogadom. Visszajelzek, hogy alakult a dolog kettőnk közt. Bízok benne,hogy sikerül.

Karolina
Balázs véleménye szerint Karolina:

Munkahely váltásban kértem segítséget. Volt vesztenivalóm, tanácstalan voltam. Örök hálával tartozom, hogy rá hallgattam. A lapok mögé lát!

06 16 777 333
Hívjon most!
AJÁNLAT